![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjVqcRBkkA467y3-G4-K0VaTPOyJW7V1qCHR7wTuH3yDP1lr8CbhbDXfIWqaVzHN-lV4nFA89dWcoGaEySGlVa450d1Kx7bVq0ZBl8oqWsfpWwBpiBaIb2Khmq0gEMnGe0TCM_bkw/s1600/Nbg.jpg)
Συγκεκριμένα εξελέγησαν:
- Εκτελεστικά Μέλη: Αλέξανδρος Τουρκολιάς του Γεωργίου, Διευθύνων Σύμβουλος, Πέτρος Χριστοδούλου του Νικολάου, Αναπληρωτής Διευθύνων Σύμβουλος.
- Μη Εκτελεστικά Μέλη: Γεώργιος Ζανιάς του Παναγιώτου, Πρόεδρος Διοικητικού Συμβούλιου, Ιωάννης Γιαννίδης του Κωνσταντίνου, Ευθύμιος Κατσίκας του Χρήστου, Σταύρος Κούκος του Αναστασίου,
- Ανεξάρτητα Μη Εκτελεστικά Μέλη: Σεβασμιώτατος μητροπολίτης Ιωαννίνων κ.κ. Θεόκλητος, του Γεωργίου, Στέφανος Βαβαλίδης του Χαραλάμπους, Σπυρίδωνας Θεοδωρόπουλος του Ιωάννη, Αλεξάνδρα Παπαλεξοπούλου-Μπενοπούλου του Θεοδώρου, Πέτρος Σαμπατακάκης του Κυριάκου, Μαρία Φραγκίστα του Αχιλλέως.