Οι προεκλογικές καμπάνιες ξεκίνησαν και το πρώτο διαφημιστικό spot του ΣΥΡΙΖΑ είναι ήδη στον αέρα.
Τίτλος του "Θράσος ή Αλήθεια;". Το spot ξεκινά με τον Αντώνη Σαμαρά και δίνει έμφαση στο e-mail του Γκίκα Χαρδούβελη με τις δεσμεύσεις απέναντι στην Τρόϊκα που δεν έφτασε ποτέ στη Βουλή.
Δείτε το video εδώ:
<-- Κάνοντας Like στη σελίδα μας στο Facebook ενημερώνεστε άμεσα για τα νέα άρθρα
Τίτλος του "Θράσος ή Αλήθεια;". Το spot ξεκινά με τον Αντώνη Σαμαρά και δίνει έμφαση στο e-mail του Γκίκα Χαρδούβελη με τις δεσμεύσεις απέναντι στην Τρόϊκα που δεν έφτασε ποτέ στη Βουλή.
Δείτε το video εδώ: