![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhdqUghNLB4XQRA64HoqerB5gHLI3VQiXM3K2IE0a-DLDr3IxV49K8FGHWUG3kzMlOdW3HKGB6iKmZDBOjRUA3QwgUOCys11jA6DVTGbR-9JJC9iZD7hd2Z_lFAqVol3tMmNPtU/s320/Germanou+Natalia+landscape.jpg)
Η ανακοίνωση αναφέρει:
"Ο Alpha με χαρά καλωσορίζει την Ναταλία Γερμανού στην «οικογένειά» του.
Από τις μουσικές της εκπομπές μέχρι την πρωινή παρέα και τις προσωπικές εξομολογητικές συνεντεύξεις, η Ναταλία Γερμανού αποτελεί εδώ και χρόνια ένα από τα πιο αγαπημένα πρόσωπα του τηλεοπτικού κοινού.
Με οικειότητα, χιούμορ αλλά και αυτοσαρκασμό που λίγοι διαθέτουν, η αγαπημένη παρουσιάστρια επιστρέφει στον Alpha πιο δυνατή, έμπειρη και αποφασισμένη να μας μεταφέρει τη θετική της ενέργεια." Ας συνδεθούμε στο LinkedIn για να διαβάζετε πρώτοι τα άρθρα -->